loader
Bekleyiniz...
Elektronik Ticaret Uzmanı / 0532 241 91 09

1988 Yılında Bursada dünyaya geldim. Çalışma yaşamıma da yine Bursada devam ediyorum. Bilişim alanında çalışmalarıma mesleğin mutfağı diyeceğimiz yazılım ile başladım. Sektöründe öncü pek çok firmanın E-Ticaret , B2B , Kurumsal Yazılımlarını yazdım , yönettim ve yapmaya devam ediyorum. Sektördeki başarılarımın en önemli sebebinin yaptığım işi keyif ile yapmama bağlıyorum.

Pazarlarını elektronik ticarete taşımak isteyen firmalara yazdığımız yazılımı satmamızın yeterli olmadığının farkına vardım. Yazılım konusunda kendimi geliştirdikten sonra işin yazılımının ve yönetiminin yanı sıra müşterilerime elektronik ticaret konusunda danışmanlık vermeye başladım.

Kendime güvenmemin en önemli sebeplerinden bir taneside 9 yıldır sektörde kurduğum ilişkiler , çalıştığım firmalar ve tabiki eşim. Elektronik Ticaret sadece bir eticaret yazılımı almakla bitmeyen bir iş. E-ticaretinizi destekleyecek ve besleyecek bir çok etken bulunmakta ve bu etkenlerin neler olduğunu, kimlerin bu etkenleri en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde yapacağını çok iyi tecrübe ettim.